Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 535 feleszi a háttértárk...

Lumia 535 feleszi a háttértárkapacitást seperc alatt. Miért?

Figyelt kérdés

Pár napja van meg, telepítettem néhány appot, még csak nem is sokat, és nem hiszem hogy túlságosan nagyok (és semmi játék nincs köztük), mégsem maradt 500 mega szabad hely ahhoz hogy egy éppen futtatni kívánt hardvertesztprogram egy félgigás tesztfájlt generáljon..

A tesztprogram szerint 0.34 Gb szabad a 4.84 Gb-ból. (a specifikációk szerint 8 Gb háttértár van benne)

Elképesztő.


2015. ápr. 1. 16:43
 1/2 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok.

Azt látom hogy néhány, látszólag hétköznapi alkalmazás is sokat, egyenként többszáz megát megeszik.

Azóta raktam bele egy SD kártyát, és így most már jobban elférek.

De akkor is szomorú hogy alapból nem sok mindent lehet rá telepíteni a fentiek miatt. (4.84 Gb... miért nem 8 ?!)

2015. ápr. 2. 11:25
 2/2 anonim válasza:
mert a rendszer is levesz kb 4 G-át
2015. máj. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!