Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leejtettem a samsung galaxy...

Leejtettem a samsung galaxy s4 (GT i 9505) telefonomat és széttört a képernyő. Mindent érzékel! Továbbá lehet érezni a repedéseket. Melyik réteg (ek) sérülhettek meg rajta és mennyibe kerül a kijelzőcsere, ha csak az üveg sérült meg?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 1. 17:39
 1/7 Matteh1995 ***** válasza:
Az a probléma hogyha csak a plexi is sérült meg azt rizikós kicserélni ezért gsm boltokba sem válalnak csak teljes kijelző cserét ls mivel ez egy SuperAmoled panel ezért akár 50 ezer forint is lehet. Vidd be egy gsm-be és kérdezd meg ha cserélik a plexit rajta akkor olcsón meguszod.
2015. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, értem
2015. ápr. 1. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem edzett üveg van rajta pár hete leesett a 2. emeletről a ház előtti betonra, pont pofával lefele és csak az edzett üveg kijelzővédő tört össze, levettem róla és alatta a kijelzőnek semmi baja nem volt :)

na ez a kemény

mondjuk nem gagyi edzett üveget vettem hanem japánt, az olcsó szarok nem bírják

2015. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ejj ha :D
2015. ápr. 1. 22:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért szeretem/és veszem a jó minőségűt, drágát! Most is veszek S5-ömnek egy S View tokot drágán (10ezer Ft-ért!)
2015. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mivel kiírta a 3.válaszoló én is venni fogok S5-ömnek egy 7ezer Ft-os edzett üveget :D

👀

👅

2015. ápr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez vált be edzett üvegből [link]
2015. ápr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!