Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok usb-kábelen adatoka...

Hogy tudok usb-kábelen adatokat küldeni a motorola V8 RAZR2 telefonomra?

Figyelt kérdés
most kaptam a telót németből hozták a nyelvvel nincs baj de már az ideg szétvág nem tok képet zenét játékokat rakni a telóra usb kábel van telepítő cd van!!! de valahogy mégse megy!!! ha valakinek ilyen telója van és neki sikerült legyenszives részletesen leírni hogy és miként tette azt??????
2008. aug. 26. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Föltelepíted a CD-t úgy, ahogy van, és mennie kell, ahogy rádugod a telót. Ha nem így van, ott valami gebasz van...:S
2008. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hmm...én nem kaptam hozzá telepítő cd-t, nekem nem ismeri fel a kábelt, úgyhogy bloutoot-tal csinálok mindent.
2009. jún. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem is V8 van és nekem is ez volt vele a gond, jol felidegesített.... azóta bluetoothozok inkább
2009. nov. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Beállítások/Kapcsolatok/USB beállítása---> és itt a memória eszközre kell átváltani.

Én is nemrég jöttem rá magamtól :)

2010. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!