Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android rendszeres telefonon...

Jung Tamás kérdése:

Android rendszeres telefonon leállnak a legalapabb programok, alkalmazások. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Körülbelül 4 hónapja vettem egy LG F60-as telefont. Eleinte meg voltam elégedve vele, de most már kicsit sem vagyok. Pár napja jelentkezett egy olyan probléma, hogy az alap programok illetve alkalmazások nem indulnak el, azaz hibaüzenetet ad ki, mikor meg akarom nyitni őket. Ez azt jelenti, hogy a billentyűzettől a menüig minden leáll. Csináltam rajta egy gyári visszaállítást, hátha nem kell emiatt szerelőhöz vinnem, de nem sikerült megjavulnia. A főbb kérdéseim: 1. Az Android rendszerrel lehet -e a baj? 2. Azonnal vigyem szerelőhöz?

2015. ápr. 2. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van rajta garancia vidd vissza oda ahol vetted pár hét alatt kész.Valszeg az oppal van a gond amin ha van gar jo lenne nem belepiszkálni :/
2015. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Garanciális még, szóval szerencsém van. :D
2015. ápr. 2. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Nah az jó :)
2015. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az android rendszer a probléma :/ egy év után már a földhöz fogod vágni olyan lassú lesz...
2015. ápr. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!