Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek ami...

Milyen telefont vegyek ami megbizhato?

Figyelt kérdés
Mondanatok par telefont ami 70.000ft korul van es megbizhato.

2015. ápr. 2. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Lg g2?
2015. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 amcsih ***** válasza:
lg g2-ről azt hallom hogy a kijelző a sarokban besárgásodik, de nem minden esetben. ennyiért tényleg nagyon jó, vagy esetleg ha kifogsz egy jó boltot akkor még egy sony xperia z1 compactot is tudsz venni
2015. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kérdező.. ***** válasza:

Moto G2:

[link]


Vagy nexus 5 használtan.

2015. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

nekem g2 van és sehol se sárga, tökszép képe van, szeretem. de nagyot fogok csalódni benne ha besárgulna a jövőbe. remélem nem lesz ilyen :)

amúgy szerintem ilyen árkategóriába verhetetlen :)

2015. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kérdező.. ***** válasza:
A nexus 5 megveri,kivéve üzemidőben:)
2015. ápr. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én szeretem a nexusokat, volt is nekem, a végtelenségig lehet romolgani velük, olyan sok a lehetőség velük ilyen téren hogy szinte végig se lehet zongorázni. Az optimalizált android egy dolog, de azrét mindebe nem veri el szerintem a G2-t

pl a kijelzője minősége se tuljó a nexus 5nek.

a feketéje eléggé világít és úgytudom max fényerőre is kisebb mint a g2. (Olcso panel van benne)

Am mindkettő telefonnak egyformán van GPS problémája amit tán érdemes megemliteni. Valamit az LGnél baltáztak el: az antenna dizájn nem a legjobb. Vannak szerencsések akik kifogják, hogy pont müxik rajta jól de rengeteg embernek volt vele baja.

Az üzemidőre azért nem mondok semmit mert igazábol nem az androidon mulik, h jó vagy rossz hanem azon hogy a google épp mennyire kurelja el a telódon futo play szervizt amit mellesleg a megkérdezésed nélkül frissit... Custom romokkal szinte tuti h sokkal jobb üzemidőt lehet egy nexusból kisajtolni mint a gyári adat.

2015. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A nokia lumia 730-rol mi a velemenyetek?
2015. ápr. 2. 20:11
 8/10 anonim ***** válasza:
ha WP-ben gondolkozol, akkor a Lumia 730/735 a legjobb választás ennyiért, megéri!
2015. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mindenképpen wp-t javaslok, és ha nem fontos a dual sim, akkor a 735-öt ajánlom, ugyan az mint a 730, csak van benne Qi töltés és LTE képes+még marad pénzed memóriakártyára is :)
2015. máj. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bocs lemaradt, hogy 50-ért függetlenül már lehet venni :)
2015. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!