Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-mobile domino 4g már működik?

A T-mobile domino 4g már működik?

Figyelt kérdés
Ugyanis kb egy hete (elvileg) a tmobile elérhetővé tette a domino feltöltőkártyások részére is a 4g LTE mobilinternethálózatot, már van is olyan sim kártyám ami ezt támogatja, de sohol nem találok erre utaló információt. Ha most rendelek a *111# en keresztül megint netet, akkor az már 4g lesz?

2015. ápr. 3. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ad1, először is a telefonod 4g kèpes-e?

Ad2 mègis minek neked a 4g mikor mèg előfizetèsre se futja? Minek neked sebessèg, hogy 10 perc alatt el tudd netezni minden pènzed?

2015. ápr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a frappáns, rendkívül értelmes választ. De. Mellesleg egy új iPhone-ról beszélünk, illetve nekem nem hogy nincsen pénzem előfizetésre, ez nekem sokkal jobban megéri, hogy nem előfizetésben vagyok, mert annyit nem telefonálok, hanem kb mindent neten rendezek.. Á mindegy is, az ilyen értelmesek kérem kerüljenek. Köszönöm
2015. ápr. 3. 08:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

első, mielőtt ítélkezel, olvass utána.

semmivel sem lesz gyorsabb, ugyanúgy 10 mbit-es netet kapnak a dominósok, tehát nem fog gyorsabban lemenni.


ami fontosabb, az a lefedettség. a telekom 3G lefedettsége egy rakás hulladék, 30-40% körüli talán...


na most te fizetsz minimum 1090 Ft-ot a legolcsóbb mobilnetre, és ha elindulsz valamerre utazni, akkor többségében nem fogod elérni azt a 10 megás sebességet, mivel főként csak EDGE lefedettséggel találkozol.


most valamelyest javult a helyzet azzal, hogy a 4G hálózatot is lehet használni, így nagyobb esély van arra, hogy ahol eddig 3G sincs, ott 4G már legalább van.


a múlt hétvégén teszteltem, vannak még így is vakfoltok, de azért egészen sok helyen ment a 4G.


kérdésre válaszolva elméletileg működnie kell amint aktiválsz egy csomagot.

2015. ápr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:)
2015. ápr. 9. 14:49
 5/5 anonim válasza:
Az elöbbi válaszolónak igaza van.. Sokkal több helyen van már 4G mint 3G.. amikor lemegyek vidékre pl mamámhoz ott csak EDGE van és a multkor olvastam hogy már ott is van 4G.. Amúgy biztos hogy működik nekem multkor jött sms róla. Csak le kell váltani 4G képes telefonra :)
2015. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!