Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z3 vagy Samsung...

Sony Xperia Z3 vagy Samsung Galaxy Note 4?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A héten szeretnék új telefont vásárolni. Mobilszolgáltatónál vásárolnám, 2 év hűségre, így fontos hogy 2, akár 3 év múlva se legyen túlságosan elavult.


A fenti két készülék között viszont akárhány tesztet, összehasonlítást, videót nézek nem tudok dönteni.


Ti melyik készüléket választanátok? Ha kérhetek egy rövid, legalább pár szavas indoklást is azt megköszönném.


Illetve melyik gyártónak jobb a szervíze/garanciája? Mind a kettő cseréli a készüléket, ha azzal probléma adódik?



2015. ápr. 7. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Én talán a Note 4-et, mert erősebb a SoC-ja.
2015. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

#1


Az mindegy, mert közel 2x annyi pixelt kell megmozgatnia, és a Snapdragon 805 nem kétszer olyan erős, mint a 801, szóval teljesítmény terén semmivel sem jobb.


Sőt, TouchWiz miatt rosszabb is.


Customer service terén Samsung az egyik legjobb, ha nem a legjobb, de Sony-val sincsenek különösebb problémák, csak ezen a téren azért nem egy Samsung.


Egyébként mindenképp a Z3-at választanám, 5,7" szerintem túl nagy, nekem jobban bejönnek az 5" körüli telefonok, meg a TouchWiz még mindig a legrosszabb szoftver az összes közül, oké, hogy sokat fejlődött, de még így sem olyan jó, mint a többi.

2015. ápr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
#2-vel egyetértek,én is mindenképpen kérdezés nélkül a Z3-at venném.
2015. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kérdező.. ***** válasza:
Z3.
2015. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor ez el is dőlt.


Köszönöm a segítségeteket. Mentek a zöld pacsik! :)

2015. ápr. 9. 12:13
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Note 4. Csak azért mert nagy a kijelzője, és Samsung! :) egyèbkènt ha note 4-nek kisebb kb. 5,2-es kijelzője akkor húha! Z3lenne a jobb.
2015. ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kérdező.. ***** válasza:
Az utolsó kicsit furán írta le.Pont azért jó hogy samsung?Épp ellenkezőleg,pont azért jobb a Z3 mert az nem samsung.A kijelző az már a kérdező dolga eldönteni hogy mennyire kényelmes egy nagy kijelzőjű telefon zsebrevágni.
2015. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én Note 4 et vennék. :)
2015. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Note 4
2015. máj. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!