Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s vagy Sony Xperia Z2/Z3?

IPhone 5s vagy Sony Xperia Z2/Z3?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Sony xperia Z3.
2015. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Nálam az i5s lenne a befutó.


Androidom már volt - nem vált be.

Most wp van, viszonylag jó.

Majd idővel az iost is kipróbálom.

2015. ápr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Énis Z2 és Iphone 5S között vacináltam.


De végül arra jutottam hogy Z2 lesz,mert valami eszméletlenül megtetszett,remélem minel hamarabb betudok szerezni egy Z2Vagy Z3at.

2015. ápr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) ment a zöld kéz :)

Igaz nekemis jobban bejon a Z2/Z3...de én majd csak nyár végén tudok beszerezni egy új telot...remélem addigra olcsóbb lesz.

2015. ápr. 7. 23:08
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
5s
2015. ápr. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#3 as vagyok.


Szintén én is csak nyár közepe fele tudom beszerezni a jóságot. :((

2015. ápr. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
5S
2015. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

5S

Nekem volz Z3-am de nem volt jó kb. fél évig bírta utána folyton lefagyott ,nem játszott le valamit ,nem tudtam rendesen telefonálni vele

Nem azt mondom szép telefon és tényleg nem rossz,lehet csak nekem mindig ilyen balszerencsém a sony-kal eddig 3 volt és mind tönkre ment egy idő után.Pedig azért az ember ennyi pénzért elvárna 1 évet min.

Na de most Iphone 6-om van előtte 5S volt és nagyon jó volt igazán sokáig bírja még mindig működik 5s ,csak mostmár a 6 jobban tetszik és jobb a proci is benne.

De hogy a kérdésre válaszoljak az 5s szerintem jobban megérné.:) Hosszútávon jobban lehet használni(szerintem).

2015. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!