Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 735-ös telefonom...

Foolish kérdése:

Nokia lumia 735-ös telefonom érdekesen választ fülhallgatót. Ötlet?

Figyelt kérdés
Adva van egy Skullcandy smokin buds, egy gyári Samsung, és egy gyári iPhone 4 füles... A 735-ösöm a skullcandy fülesemet nem érzékeli ha bedugom... Csak nagyon keservesen ismeri fel ha mozgatom a bemenetben... (minden más telefon érzékeli) az iPhone füles tökéletesen szól és illeszkedik a telefonba... A Samsung füles viszont még érdekesebb, ugyanis annak csak a fele szól a lumiámban... Holott milyen meglepő... Még legalább 4 telefonnal működik rendesen... Valaki ötlet, hogy mi a p*csöm van??? Mert én már nem értem

2015. ápr. 7. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Vegyél hozzá senheisert, maxel Metallicsot, xiaomi poston 2-t vagy 3-at
2015. ápr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó de nem ezt kérdeztem...
2015. ápr. 7. 23:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem új korában csinált ilyet, az első 3-4 napban, utána bejáródott.
2015. ápr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ilyen az összes lumia, nekem is ezt csinálja
2015. ápr. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

az egesz nem ilyen, nekem minden fulest rendesen erzekel

a kerdesre, gozom sincs, de ott a hivatalos forum

2015. ápr. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sehol nem találtam semmit erről... Ezért kérdezem hátha valaki megtudja magyarázni, hogy mégis mi akadályozza a kompatibilitást, ha egy sima 3,5-ös menete van...
2015. ápr. 8. 17:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem minden lumia ilyen. 735-ös szóval garanciás. Vidd el a hozzád legközelebb eső Nokia Care / Device Care központba, és kérjél Jack dugó cserét. Nekem az 520-am produkálta ezt, és Jack dugót cseréltek benne és utánna jó volt.
2015. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vittem már el Nokia boltba... Csak ott azt mondták, hogy még szép hogy nem működnek mivelcsak vmi franc se tudja füles márka jó hozzá... De kérdem tőle akkor miért jó bele az iphone füles? Na arra már nem tudott válaszol ni... Én beadnám javíttatni csak 10-12 nap mire kész és nem kapnék telefont amíg a másik szervízben van... #Microsoft nekem pedig sajnos szükségem van rá
2015. ápr. 8. 21:54
 9/10 anonim válasza:
Azta... Nem tudom mi baja lehet. Nekem egészen eddig Samsung fulessel tok jol szolt,most vettem valami nonamet,az is tok jol szol. Lehet,hogy a te telefonodban van a hiba. :/
2015. ápr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Megoldódott azóta a probléma? Nekem eddig nem volt gondom 5 hónapig a telefonnal, viszont a múlthónaptól néha nem érzékeli a fülest vagy van mikor csak a balt. Ha kiveszem és megmozgatom utána működik. Ugyanazt a fülest használtam mióta megvan, vettem egy újat azt hittem a füles rossz de az új is ezt csinálja.
2015. júl. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!