Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile Androidos internetcso...

T-mobile Androidos internetcsomagja meglassítás után mértnem adja a 32kb/s ígért sebességet?

Figyelt kérdés

Meglassítás előtt hasít.Youtube videókat nézegetek stb.

Meglassítanak 32kb/s re(ezt az smst kapom),de ehelyett csak 4kb/s en pörö amely néha visszaesik 1kb/s re.Mindezt speed tester el mértem.Lehetséges hogy a háttérben futó


(bezárhatatlan apok ugyebár,melyet a tisztítóprogramok is csak egy nagyonrövid időre tudnak bezárni azután ujra megnyilnak hozzáteszem maguktol)


apok eszik meg a sávszélességet?


MÁSIK KÉRDÉSEM EHEZ KAPCSOLÓDOAN:

Létezik olyan apk amelyel lelehet korlátozni hogy a háttérben futó appok ne kapjàk a netet,csak a böngészőm?

Mert megnéztem az adathasználati statisztikát,ahol levan irva mi mekkora adatforgalmat generált,ÉS A GYÁRI ÉBRESZTŐORÁM IS ELZABÁLT 2MB-OT!!!

Na ezen jót nevettem,hogy az ébresztőórának minek kell net???

De az "Android Rendszer" címszó alatt bejegyzett oprendszerem,a fríssítések telepítése nélkül megzabált 320MB-ot egy honap leforgása alatt,mely t-mobilos internetcsomagom adatforgalmának majdnem duplája (200MB-os internetcsomagot fizetek).


Köszönöm hogy végigolvastad!

Várom válaszotok.



2015. ápr. 8. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A 32 kilobit/s sebesség a maximális sebesség, ami 4kilobájt/s sebességet jelent átváltva (8kb/s=1kB/s). Ha nincs lekorlátozva a sebesség, a garantált akkor is 0kbps, hiszen függ a térerőtől is nagyban a sebesség, ami miatt nem tudják garantálni.
2015. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Létezik olyan apk amelyel lelehet korlátozni hogy a háttérben futó appok ne kapjàk a netet,csak a böngészőm? "

Tűzfal.

2015. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg kikapcsolhatod a szinkronizálásokat is.
2015. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!