Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Z3 compactot megéri...

Dikk kérdése:

Xperia Z3 compactot megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Kérdés: ár/érték arányban van e ebben a kategóriában jobb a piacon?A kijelzője mennyire jó/rossz.Hardveresen meddig lesz még jó?Szoftveres támogatás meddig lesz rá?

2015. ápr. 9. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg. Nekem is ilyen van, Fehér, (D5803) a kijelzője abszolút szép a HD felbontáshoz képest. Hogy hardveresen meddig jó, az attól függ, hogy mire használod. Nyilván ilyen teszteknél a legújabbak jobbak, de ha csak simán játékra használod, nem hinném hogy 2-3 évig lenne olyan játék, ami kicsit is megizzasztaná. A kamerája szerintem eszméletlen. A 4K videó is, a bővithető memória megint csak. Vízálló. Szoftverrel pedig még biztos fognak foglalkozni, ugyanis most fog rá kijönni az Android Lollipop (5.0), és azt még javítgatni, optimalizálni fogják egy jó ideig. Szerintem abszólút prémium Sony minőség, nem cserélném le.
2015. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nem játékra kéne, de ennyi pénzért nem szeretnék beégni vele tehát jó lenne ha azokat is vinné, de mint irod nem lesz baja vele, akkor megnyugodtam.A hátulja mennyire ujjlenyomat/karc gyüjtő?
2015. ápr. 9. 14:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Eléggé gyűjti az ujjlenyomatokat, de lehet rá fóliát kapni. Nekem is az van (fekete), és csak jót tudok róla mondani :D
2015. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia! Nekem is ilyen telefonom van és nagyon megvagyok vele elégedve. Gyönyörű kép, gyors, vízálló, könnyen kezelhető. Szerintem vedd meg, nem fogod megbánni.
2015. ápr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
11%
Ha megbízható telefont szeretnél, arra ott az iPhone vagy a mostani S6/S6 edge (samsung) A sony úgy szar ahogyan van.
2015. ápr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lol, előző, pont az Apple és a Samsung a 2 legnagyobb szar
2015. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért ez elég erős túlzás. De igaz. A Samsung az android feltalálása óta roskadozik (egyes jelentések szerint a közeljövőben csődbe is fognak menni), az Apple pedig igazán belehúzhatna. Az a probléma, hogy hanyagok. Különben simán lehetnének a legjobbak.



#5 kérlek indokold válaszod, amelyben azt állítod hogy

,,A sony úgy szar ahogyan van.".

köszönöm!

2015. ápr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Apple a piacon a világelső, sztem nincs hova huznia, masik meg a Samsung nem fog csődbe menni, Sony jelentette ki h a Z4 lesz az utolsó telefonjuk.:)
2015. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!