Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg éri elcserélni? SGS3mat...

Papa mama kérdése:

Meg éri elcserélni? SGS3mat Nokia 535re?

Figyelt kérdés
535nek vannak hibái ? ha igen mik ? nem szokot lefagyni ? nem lassulbe ? elöre is kösszönöm a válaszokat .. és ha valamit nem érthetöen irtam le sajnalom .. szoljatok átt fogalmazom :)
2015. ápr. 9. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

kamera visszalépés, illetve neked kell tudnod mennyire leszel barátságban a WP rendszerrel, próbáld ki valamelyik szolgáltató üzletében

Lényegesen stabilabb rendszerszinten, de annyival butább is a dolog.

Szerintem első körben tegyél fel egy jó romot az SGS3-ra ha eddig nem tettél (pl egy CM11-et) olyan lesz mintha új telefonod lenne.

2015. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem éri meg. Egy Galaxy S3 haszáltan kb. 40e Ft, egy zsír új Lumia 535 meg 30e Ft, akkor inkább add el az S3-at és vegyél új Lumiát.
2015. ápr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem szólónak, váltani megéri, de elcserélni nem
2015. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam hogy be adom gsmbe az s3mat es annak az árrából egy új 535 venni.. igy se éri meg ? Kösszönöm az eddigi komenteket :)
2015. ápr. 12. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!