Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek Sony z3 telefonja van...

Akinek Sony z3 telefonja van az írna egy pár sort mennyire van vele megelégedve?

Figyelt kérdés
iPhone 5s-ről szeretnék váltani és hogy megéri-e
2015. ápr. 9. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

5S-ről szerintem fölösleges váltani, de én már fél éve büszke tulajdonosa vagyok egynek. Soha semmi baja nemvolt, 3-4 naponta töltöm (azért ez emberenként változó), vettem bele egy 64 gigás memó kártyát, és ezt rendesen meg is töltöm, van hozzá zajszűrő fülesem ami állati :D


5-ről szerintem megérné váltani. Ősszel jön a Z4, arra szerintem már megéri majd váltani!


remélem segíthettem :D

2015. ápr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nem szokott lassúlni, fagyni, furcsaságokat csinalni ?
2015. ápr. 10. 15:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmit ilyesmit :D

Hónapok óta használom fagyás nélkül. Attól viszont sose riadj vissza, hogyha 1-2 rosszul megírt alkalmazás akadozik (ez nem a telefon hibája, hanem az alkalmazás gyártójáénak).

2015. ápr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!