Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kérem, segítsen már valaki...

Kérem, segítsen már valaki egy egyszerű kérdésben : hogyan kell vezetékesről mobil telefonszámot tárcsázni?

Figyelt kérdés

Google-ben rákerestem, és nem hiszem el, de a 6.-dik oldal után sincs találat... pedig már jópáran rákereshettek, mert a kifejezéseket már önmagától kiegészítette úgy, hogy vezetékesRŐL mobilT... értitek.


Bezzeg arról hány bejegyzés van már, hogy mobilról hogyan lehet vezetékest... az könnyű, azt mindenki tudja, ne azt írják le! >(


Kérem, legyen olyan kedves és segítsen már valaki! Fontos lenne! Pár órán belül már meg kéne lennie a hívásnak.... :S



#mobil #telefon #telefonszám #hívás #tárcsázás #vezetékesről mobilt #tesztszám #a hívott számon előfizető nem kapcsolható
2015. ápr. 10. 10:43
 1/5 anonim válasza:
Ez nagyon egyszerü be irod aszt a számot amit hivni akkarsz és ennyi mi ebbeolyan bonyolult !?
2015. ápr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tengor ***** válasza:
100%

06-tal kell kezdeni, aztán jön a 2 jegyű szolgáltatószám (20/30/70..) aztán a 7 jegyű telefonszám.

Tehát pl: 0630123456

2015. ápr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Huhhh... végre megoldódott : http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


06-30-at kellett a szám elé beírni (a 30 az a szolgáltató száma) - és azután a számot rendesen.

Már tökre be voltam ....va, mert pont most szereltem a telefonnál, és azt hittem, hogy elszúrtam az egészet, vagy hogy lekapcsolták a szolgáltatást, mert egy idegen készüléket vittem be... bár azért kicsit mérges lettem volna, már nehogy annyira finnyás legyen a rendszer... :/


De ezek szerint ha a mobilom fel tudtam hívni, akkor nincs gond.

2015. ápr. 10. 10:54
 4/5 A kérdező kommentje:

Jaja, igen, Tengor, ez működött. Hála az égnek!


Amúgy te mindig segítőkész vagy látom.. :) Már csomó szám. tech.-es kérdésem is Te oldottad meg! :D

2015. ápr. 10. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:
78%
valóban van, hogy valaki nem ismeri a telefont?
2015. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!