Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone tulajdonosok meg-e...

Iphone tulajdonosok meg-e bánták hogy azt vettek?

Figyelt kérdés
Szoval venni szeretnék egy iphone 6-ost, eddig énis ilyen ja persze én 160 ezret nem költök egy telefonra tipusu ember voltam ,de egy honapra kölcsönkaptam az ismerösöm 5s-ét hogy annyira ráfuggtem hogy vissza se agartam adni, viszont azt nemtudom hogy hosszutávra megéri-e ?

2015. ápr. 11. 12:46
1 2
 1/15 anonim válasza:
59%

Személyfüggő hogy ki mit lát egy telefonban.

Nekem speciel sose volt szükségem drága telefonra , még is vettem egyet és egyáltalán nem használom jobban mint az előzőt.

Ha mindenképp akarsz venni szerintem még akkor is várj vele mert szokás szerint pofátlan magas még az ára.

2015. ápr. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

igen, ez megszokás meg ízlés kérdése.

nekem is vannak olyan kis apróságok, amiket ha összehasonlítok wp-vel vagy androiddal, akkor inkább azt mondom, hogy iOS-t szeretnék.


például most van egy Lumia 1020-am, nyilván hardveresen a fényképező még mindig a legtöbb telefont alázza, viszont ahhoz, hogy kihozzuk belőle a maximumot, foglalkozni kell vele, mert a wp nem "hülyebiztos" rendszer a fotózás terén.

például arra rájöttem, hogy panoráma képet sokkal ésszerűbb, ha külön körbefotózod a dolgokat, majd photoshop-al rakod össze.

androidnál meg mondjuk ez gyártófüggő, de pl samsungon néztem, hogy ott is ez a folytonos panoráma felvétel van, hogy csak végigforogsz a telefonnal, és már kész is.

na ugyanez tetszik az iOS-ben, de ott valahogy még az androidosnál is gördülékenyebb, és mind3 esetben ugyanaz a végeredmény, csak mondjuk iOS-en azt érzi a user, hogy nem is kellett erölködnie, mert annyira egyszerű.


emellett meg ami az iPhone-ok sajátossága, az a jó értéktartás, ami miatt 2-3 évre is megéri ennyit kifizetni érte.

2015. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Én nagyon megbántam az iphone-t. Alapból utáltam, de "szerencsére" 1 év után tönkre is ment.
2015. ápr. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%
Én nem bántam meg, hogy a Samsungot iPhone5S-re cseréltem. Teljesen más!
2015. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

nem tudok olyat aki megbánta, nincs mit megbánni mert jobb

az viszont előfodult már, hogy aki vett egy iphone-t az utána vett ipad-et meg macbook-ot is

2015. ápr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem bántam meg... Sokkal jobb

És nem ismerek olyan embert aki egy iphonet egy samsung vasra lecserélt volna… csak olyat aki samsungról iphonera váltott. Ahogy és is

2015. ápr. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Elég vicces, hogy mi, akik azt írtuk, hogy meg vagyunk elégedve az iPhone teljesítményével, csak úgy le lettünk pontozva.

Kedves Samsung és egyéb fanok! Ne fájjon már nektek, hogy az Apple stabilabb rendszerű telefonokat gyárt.. (Lehet, hogy még a kezetekben sem volt ilyen készülék.)

2015. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Én Sony-ra cseréltem az iphonet és nem bántam meg, szerintem jobb a Sony.
2015. ápr. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Én nem rég vettem egy iPhone 5c-T soha többet android vagy wp. Imádom nem fagy le ami az Androidos csúcs kategóriás telefonon lefagyott akadozott program azt gördülékenyen viszi hihetetlen de a "kis" Aksi ellenére tovább bírja mint az s4-em anno :). Gyönyörű kijelző gyönyörű képeket csinál :)!
2015. ápr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Én sem bántam meg az i6plust mostani android "lollipop" amúgy sem jön be...


Egyedül a mappánkénti zenelejátszás hiányzik

2015. ápr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!