Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek frissítsem az...

Réka0204 kérdése:

Szerintetek frissítsem az iPhone-om IOS 8.3-ra?

Figyelt kérdés
iPhone 5s-em van és megérkezett hozzá az új szoftverfrissítés az IOS 8.3 De erről a szoftverfrissítésről azt mondják, hogy nem minden iPhone-on fog működni a Touch ID (ujjlenyomatolvasó) vagy volt olyan hogy vkinek amikor az App Store-ban le akart tölteni vmit teljesen lenullázta a szoftverfrissítést. Nem tudom frissítsem-e a telefont vagy várjam meg a 8.3.1-es frissítést, amiről azt mondják, hogy az Apple ebben kijavította ezt a kis hibát. SZERINTETEK MIT CSINÁLJAK?

2015. ápr. 16. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz.


Ha itt 100an leírják, hogy frissítsd, és esetleg közben valami hiba történik, akkor könnyebb lenne őket okolni?

2015. ápr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én frissítettem az 5s-t és működik a T-ID

viszont gyorsabb lett a telefon

2015. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is működik a touch id 5s-en
2015. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam sincs semmi gond a TouchID-val. Szerintem megéri frissíteni, sokkal reszponzívabb lett az egész.
2015. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!