Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z2 Lollipop?

Sony Xperia Z2 Lollipop?

Figyelt kérdés
Az update centerben megjelent a frissítés, érdemes frissíteni? Akinek Xperia Z2-je van és már frissítette mi a tapasztalata? Akadozik, melegszik, gyorsan merül, vagy ponthogy jobb lett?

#Android #Android 5 #Sony Xperia Z2 #Android 5.0.2 Lollipop #Xperia Z2 Lollipop #Xperia Z2 Android 5.0.2
2015. ápr. 16. 20:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én tegnap este frissítettem, de meg is bántam. Folyton hisztizik, hogy 38 fokos a CPU, lezárt képernyővel tűz forró volt, pedig az asztalon volt. Én letörölném csak nem tudom hogyan kell :(
2015. ápr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Z1- em van nekem jobban tetszik mint az előző droidok, nem bántam meg, az elején kicsit elvoltam benne veszve de 20 perc anyázgatás után aztmondtam, hogy ez igen szép munka a google-tol, csak jöhetne a root node az is lesz valamikor
2015. ápr. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Itt is tudsz érdeklődni a gyorsabb hatékony válasz érdekében


[link]

2015. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
xperifirmel le kell szedni a kitkatet és flashtollal kell feltenni.
2015. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
szia. Ma reggel frissítettem Z2-omet :) semmi baja sincs a telefonnak, igaz nekem 5.0.2 jött le egyből! Szerintem megéri! Szép, jó!
2015. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
LKöszönöm a válaszokat! Én is frissítettem, eddig nem tűnik tőle rossznak a Z2-m, de még pár dolgot nem próbáltam ki. Amúgy, kipróbáltátok már a lollipop elrejtett játékát? Nektek is lehetetlen benne játszani?(beállítások, a telefonról, android verziószáma 5.0.2, lollipop folyamatos. Lenyom.)
2015. ápr. 18. 10:21
 7/11 anonim ***** válasza:

Hah nekem abban a játékban a rekordom 2 :D xdd

Amúgy nekem is z2-m van 5.0.2 és nem vettem észre még semmit a frissítés után. Jó ez a narancssárga szín, gyors is, szebb lett.

2015. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nekem egy a rekord xD

De nem fojamatos lenyomással kell. Kétszer katt rá

2015. ápr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nekem z3-am van. Elsöre nem tetszett,aztán megszoktam. Viszont úgy vettem észre sokkal hamarabb melegszik és merül le a telóm
2015. ápr. 20. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre, hogy a telefon kikapcsolt állapotában merül. Bekapcsolva szinte alig valamennyit.
2015. ápr. 25. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!