Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy router az alberletembe...

Van egy router az alberletemben (TP link. ), az elozo lako meghagyta a jelszot, admint, de mobilrol netezek csak, de a wifire racsatlakozva semmi jelszot nem ker csak annyit ir Ki csak hogy tp link, hogy tudom ujra lekodolni?

Figyelt kérdés
Sajnos nem ertek hozza, youtube on talaltam videot, de ip cim alapjan se tudok belepni se admin admin se az itt megadott admin es jelszo nevekkel. Mivel probalkozzak? A net eddig jol mukodott most rettenetesen belassult (csak tippelek, hogy masok is rajottek nyilt a wifim...)
2015. ápr. 16. 21:52
 1/3 anonim válasza:
Reseteld le a routert.
2015. ápr. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tibusz0211 ***** válasza:

A routeren kell lennie egy reset gombnak. Azt kell hosszan nyomni addig, amíg a router újraindul (kialszanak/felvillannak a ledek)


Ezután az alap ip-címmel és felhasználó-jelszó párossal be tudsz lépni (admin-admin TP-Linknél)

Jobb ha valami notit vagy gépet ehhez kábellel rákötsz.


Ha beértél a router menüjébe, akkor minimális angol tudással a Wireless vagy Wireless Security részen tudsz új jelszót adni a WiFi-nek. Ha átírod az SSID mezőt, akkor pedig nem azt fogja írni a telefon hogy TP-link, hanem amit oda beteszel (azennetem, kutyafule...stb.)


Ahhoz hogy ezután menjen az internet, ahhoz szükséged lesz a net előfizetés felhasználónevére, és jelszavára ha ADSL neted van. Ha ez nincs meg, akkor neki se állj, mert nem lesz egyszerű megszerezni úgy, ha nem te vagy a szolgáltatónál az előfizető.

2015. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok koszi. Foleg a reszletesebb kifejtest ado valaszt. Szerencsere szerzodes, felhasznalonev megvan. Remelem Az ami aktualis. Kosz meg egyszer.
2015. ápr. 17. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!