Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy s3 4.4.4 rom?

Galaxy s3 4.4.4 rom?

Figyelt kérdés
hello! note 4 romot akarom ra rakni egy sima galaxy s3 i9300 ra! ra is raktam mar de nincs halozat... nem tamogatott sim halozatot ir es az imei szamom is null/null.... vissza raktam a gyari 4.3 as androidot es most minden jo... a kerdes az hogy tud valaki egy stabil note 4 romot amin jo minden? imei szamot is mutasson es feltudjon menni a halozatra? lehet hogy a rom telepitese utan kellett volna valami apk val beraknom az imei szamot meg a halozatom??? koszonom elore is

2015. ápr. 16. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó isten...
2015. ápr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mivan mar egy kerdest se lehet ki irni?? ha nem tudod a valaszt akkor inkabb ne is irjal... jo isten....
2015. ápr. 16. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdhetnéd azzal, hogy a készülékedre való romot telepítesz... Vagy dízeles autóba tankolsz benzint...?
2015. ápr. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem vagyok egy bena ember!! nem ertem mit nem lehet ezen ergeni... barmire ratudok rakni kompatibilis romot amit hozza gyartottak pl cianogenmod os romokat! van s3 ra note 4 rom ami kifelyezetten s3 ra van!! az a bajom vele hogy nincs halozat es imei szamot se mutat es hogy miert nem! ha kivancsivagy nezd meg youtube on vagy a googlen... van ra ilyen softwear ! csak nem irjak miert nem jo a halozat... kerdesem megegyszer hogy tudom ra rakni a halozatot meg az imei szamot...

kivancsivagy elmondom softwear eztem sok telefont sonyt samsungot lgt huaweit mindent szinte! csak erre nem jottem ra...

2015. ápr. 17. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!