Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új aksit vetettek velem a...

Új aksit vetettek velem a telefonomba, de úgy néz ki, hogy maga a telefon rossz. Beszámítják az új készülék árába ezt?

Figyelt kérdés
A telefon garanciája már lejárt, az üzletben mondták, hogy az akkumulátor zárlatos, vettem egy újat bele és arra 1 év garancia van. Ha most lecseréltetem a telefont beszámítják azt az x ezer ftot?

2015. ápr. 16. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért tennék?
2015. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert miért vetettek meg velem egy új aksit ha annak valószínű semmi baja nem volt, hanem magának a telefonnak? Szervizbe se küldték el, az ügyfélszolgálatos kvázi kézrátétellel megmondta, hogy az aksi a hibás és mivel nem értek hozzá, úgy voltam vele, hogy biztos igaza van. Nem érdekelne, ha 2000 Ftba került volna, de elég borsos volt az ára és maga az aksi még garanciális, úgyhogy ha azzal bármi lenne ki kell cserélniük.
2015. ápr. 16. 23:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Fegyvert fogott rád, vagy mi? Nem volt kötelező megvenni. Szervizbe elküldhetted volna te is. Ráadásul az új készüléknek és szerződésnek semmi köze az előzőhöz...
2015. ápr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!