Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy samsung galaxy...

Vettem egy samsung galaxy note 3at. Mi a teendo?

Figyelt kérdés
Vettem egy samsung galaxy note3 at. Ugy vettem meg hogy nincs rajta szoftver igy olcsobb volt sokkal. Hogy kell ratenni szoftvert? Mennyiert csinaljak meg? Utana jo lesz a telefon? Valaki tud errol valamit? Megkoszonnem.
2015. ápr. 17. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam olyat, hogy szoftver nélkül értékesítenének egy telefont, szerintem átvertek. Minden esetre, ha tényleg egy Samsung Galaxy Note 3 és nem hiányzik semmilyen alkatrésze, akkor a Samsung KIES programmal meg tudod csinálni.
2015. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kérdező.. ***** válasza:
Szoftver nélkül telefont nem árulnak.Téged rohadtul átvertek.
2015. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az nagyon fura, mert telefonokat egyáltalán nem forgalmaznak OS nélkül, csak gyári ebben az esetben a Samsung által kiadott OS-al.

De ha ez a helyzet(bár ez max akkor valószínű ha magánembertől vetted és ő babrált a firmware-el) akkor Odinnal rakd újra a firmware-t, amit a Sammobile.com-ról tölthetsz le. Fontos hogy pontosan tudd a telefon modellszámát pl GT-XXXXX, a szolgáltatód(ha van) és az országot mert ezek alapján töltheted le a TE telefonodhoz való firmware-t.

https://www.youtube.com/watch?v=caVQ-0Ihn9k

2015. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!