Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom az iPhone-mról a...

Hogyan tudom az iPhone-mról a játékokat úgy iCloudból átmásolni az iPad-emre, hogy a játékot ne kelljen elölről kezdeni?

Figyelt kérdés
Ha nem új iPadként állítom be, hanem visszaállítok egy biztonsági mentést, akkor feltölti az iPadre azokat a játékokat, amik a telefonon vannak, de a mentett állásokat hogyan tudom átvinni rá? Vagy ilyet nem is lehet?

2015. ápr. 17. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a játékok az aktuális mentéseket a game centerbe teszik meg. Ha ugyanazzal az azonositoval jelentkezel be ,akkor a mentéseknek is fenn kellene lennie - az öcsém játszott valami stratégiai játékkal , simán atvitte az iphoneon aktuális állását az ipadre.
2015. ápr. 18. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy vannak olyan játékok amik nem Game Center-esek. Olyankor mi van? pl: GTA VC, GTA SA, Hill Climb Racing
2015. ápr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!