Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon az lg g3 s?

Milyen telefon az lg g3 s?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új telefont nem olyan sok pénzért.Nekem biztos nagy váltás lenne mert eddig egy gyenge samsungom volt.Ezt néztem ki magamnak.Mit gondoltok róla? milyen a képernyője szép-e?,kb mennyi 30mb-os alkalmazás fér el rajta?,milyen az aksia hány napig bírja?,A nagy teljesítményű oldalak és alkalmazásokkal hogy bírja? nem szaggat-e? egyből betölti amire pötyögtünk.és pl:az asphalt 8 mellet még elmegy rajta valamilyen alkalmazás?,Olyan válaszokat szeretnék akik legalább 2-3 hete használják a telót s kitapasztalták.

2015. ápr. 18. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szien 4 honapja hasznalom. Nkm ezelott Galaxy Minim volt... Sztem nagyon jo. A kijelzo a mini hez kepest gyonyoru. Nkmvtetszik a kijelzo mert szep es nagy. Ugyvolt G3 mat kapok de nem volt raktaron.... Nkm 886 mb-nyi alkalmazas van rajta. Ill ne felejtsd el hogy lehet boviteni. En a 8gb-os tarhelyet bovitettem 8gb-os memoria kartyaval. Igy 16gb os. Nkm ugy birt ki 1 napot hogy 6 filmet neztem 1nap. Amugy 3napig birja nkm ugy,hogy mindig be van kapcsolva az energiatakarekos mod. Jol birja es nem szaggat. Legalabbis nallam. Igen, egybol irja amit potyogsz. Amikor ujraindotod akkor akad kb 5mp-ig ameddig a rendszer teljesen be nem tolt.utanna gordulekeny. Nkm egyszerre ment a faca,fb messenger,viber,bongeszo,youtube,instagram es igy is egybolbtoltott mindent amit akartam..... Ha kivancsi vagy valamire irj
2015. ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* szia. En .....
2015. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1# vagyok . gyarilag van egy alkalmazas aminek Smart Clean a neve es olyan mint a clean master. Csak gyarilag van a beallitasoknal. Ami alkalmazas nem kell pl: google play ,ujsag,zene,filmek...stb azt ugye nem lehet letorolni. De le lehet tiltani,igy nem foglalja a helyet es az ikon se jelenik meg a menube.
2015. ápr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kössz a tájékoztatást
2015. ápr. 19. 00:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Az lenne a kérdésem,hogy 4g-s a telefon? Meg az hogy neked működik az a jelző pötty?
2015. ápr. 19. 19:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Ign. 4G-s. Csak nkm meg nincs rajta mobilnet illetve nincs a varosomba 4G lefedettseg ezert errol nem tudok irni,de biztos van benne mert a beallitasba megtalaltam. A jelzo potty az az értesítési led. Igen van es működik+be lehet allitani hogy ha hivnak akkor a hatso vaku is villogjon. Meg ebresztonel is villog. Elolbis az ertesitesi led es hatzm is a vaku
2015. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!