Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám Sony Xperia Z2...

Hogyan tudnám Sony Xperia Z2 telefonom downgrade-elni lollipopról kitkatre?

Figyelt kérdés
A napokban frissítettem az új UI-ra, de egyszerűen katasztrófának érzem, és valahogy szeretném visszacsinálni, de sajnos nem tudom hogyan lehetne.

2015. ápr. 18. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:

rootolod és teszel rá egy új romot.

Nem tudom egyébként mi nem tetszik a lollipoppban...

2015. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez garanciavesztéssel jár? Ha igen, nincs rá más mód?
2015. ápr. 18. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Flashtool. Nem jár garanciavesztéssel a program használata, de még a rootolás sem. A program használatához nem kell root.

[link]

2015. ápr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, sikerült, a link nagyon hasznos volt! :)

A Lollipoppal több gondom is volt, párat felsorolok a teljesség igénye nélkül: nagyon hamar felmelegedett, ezáltal sokkal gyorsabban is merült; a futó alkalmazásokat egyenként lehetett csak bezárni; a fényerőt csak menüből lehetett állítani, hogy alkalmazkodjon a fényviszonyokhoz; és megesküszöm, szerintem halkabb is lett a zene illetve videólejátszás.

Plusz apróságok amik személy szerint engem zavartak: a lock screenen nem lehetett az órát lecserélni, illetve kipakolták az értesítéseket az óra alá, illetve megint csak felfelé húzva oldódott fel. Ezenkívül még zavaró volt, hogyha beállítottam egy pl. zöld témát, akkor annak az ellentettjét vagyis a lilát is elkezdte használni.


Szóval az apróságokat még meg tudtam volna szokni, de azt hogy hamarabb merül a telefonom, azt nem szerettem volna, épp ezért cseréltem le az előzőt erre. Én azt ajánlom egyelőre ne frissítse senki a z2-t, talán később optimalizálják, de ez a mostani szerintem katasztrófa.

2015. ápr. 19. 00:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Sony és az optimalizálás? Ez jó vicc volt.
2015. ápr. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Kitkat tökéletesen volt optimalizálva z2-re, a lollipopot meg sajnos elszúrták. Szóval ha egyszer sikerült, miért ne sikerülhetne megint?
2015. ápr. 19. 02:49
 7/7 anonim ***** válasza:

5-

te is biztos egy samsung büzi vagy ...

2015. ápr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!