Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ellopott nokia lumia 530as...

Ellopott nokia lumia 530as telefonomat mire tud használni az elkövető amin a simet és imei alapján a készüléket is letiltattam?

Figyelt kérdés
Sajnos figyelmetlenségemet (ittaságomat) kihasználva egy éjszaka ellopták a telefonom amit 1hétig használtam csak 2év hűségidő aláírása után.Másnap korán reggel próbáltam csörgetni persze ki volt kapcsolva.A rendőrségre is elmentem ahol egyből leráztak azzal hogy lehet nem is ellopták hanem elhagytam és mivel a teló nincs 50000ft értékű meg sem próbálják bemérni.Aggodalmam most az hogy a telefonon volt regisztrált microsoft fiókom amit számítógépről most is eltudok érni és az one drive ra feltöltött képeket névjegyzékeket el tudom érni.Kérdésem ezt a tolvaj is meg tudja tenni mondjuk wifiről? Mert szeretnék egy ugyan ilyen telót és ezt a meglévő fiókot használni továbbra is.A segítő válaszokat előre is köszönöm.

2015. ápr. 18. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Még mielőtt a tolvaj tenné meg: változtasd meg a Microsoft-fiókod jelszavát a live.com oldalon, és akkor ő sem fog tovább hozzáférni az ellopott telefonról,ill. te is tudod majd az új telefonon használni.
2015. ápr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!