Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az iphone...

Mi a véleményetek az iphone 5C-ről?

Figyelt kérdés
Szeretnek venni magamnak egy iphone 5C de mindenki le akar róla beszelni....Nektek mi a véleményetek róla. .??

2015. ápr. 21. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerlek..😂😂
2015. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ár/érték arányban nem éri meg.
2015. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem éri meg, már régi.
2015. ápr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nem azért rossz mert régi hanem azért mert nagyon túl van árazva. Inkább Samsung Galaxy E7-et vegyél ha ennyit kiadsz egy telefonra.
2015. ápr. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

galaxy E7 egy vicc...az nincs szerinted túlárazva? ja nincs, mert te a samsungot szereted...:D vannak sokkal jobbak is androidban ezen az áron, mint egy samsung, de a kérdező nem ezt kérdezte.


attól függ, melyik 5C-ről beszélünk. ha egy új, 8 gigásban gondolkozol, akkor egyértelműen jó messzire el kéne kerülni. maga a telefonnal semmi gond nincs, én tegnap ugyan hálózatfüggő 5S-t vettem, de komolyan elgondolkoztam azon, hogy inkább olcsóbbért egy független 5/5C-t veszek. én úgy mondom, hogy 32 gigásat véve szerintem nagyon jól el lehet vele lenni(mondjuk ahogy tapasztaltam nagyon elvétve van 32 gigás használtan), de ha mondjuk keveset videózol meg ilyesmi, akkor a 16 gigás is egy jó opció lehet. lényeg, hogy olyan 70 körül szerintem vállalható árban van, főként ha azt is nézzük, hogy 1-2 év alatt rossz esetben is 50ezerre fog csak lemenni az ára, ennyi idő alatt szerintem más telefont eladni is nagyon nehezen tudnál...én is 1 hónapot "szenvedtem", mire eladtam az előző telefonomat...1 évig használtam, és buktam rajta 45ezer Ft-ot, ha azt is nézzük, hogy most plusz tartozékokkal is adtam el, amire szintén ráköltöttem vagy 8-10ezret...

2015. ápr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Baleszka ***** válasza:
Az egy átcsomagolt Iphone 5. Vegyél olyan. Olcsóbb is.
2015. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. ....:)
2015. ápr. 21. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!