Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik az igo iphonon?

Miért nem működik az igo iphonon?

Figyelt kérdés

Van most az az ingyenesen letölthetö verzioja, letöltöttem de mikor belépek azt irja hogy a gps vevő levan kapcsolva sehol nemtalálom hol kellene bekapcsolni.meg a térképen nem is oda mutat ahol vagyok.

A helymeghatározás bevan kapcsolva de még se jó.

Valaki tudja mi a megoldás erre?



2015. ápr. 21. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem pont ugyanezt adta elő...


namost, ha mutatja a címed, akkor megvannak a holdak..

nézz szét az összes beállításban, azán valami csak lesz. nekem nem mutatja a pontos helyet.

megoldás? passz.

2015. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem mondjuk működött elsőre, de amúgy tényleg elég másodosztályú...lassan is pozícionált, ami azért furcsa, mert ha az Apple maps-et megnyitottam, az azonnal mutatta, hol vagyok, visszaléptem igo-ra, az még mindig csak egy 5-10 másodperc után állt be.
2015. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Wadmalac ***** válasza:

Én azért furcsállom, mert androidon hasít, mint a rakéta. Gyors indulás, pár másodperc alatt pozíció, kezelőfelület sem akad, gyors az útvonal-kalkuláció is...

Talán az átirat nem tökéletes.

Akkor most mégis van ,ami az almán is laggol? :)

2015. ápr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
laggolni nem laggol, nálam csak a pozíció volt egy kicsit nyögvenyelős, egyébként zárt térben. csak hát az előző nokiám 1-2 másodperc alatt rátalált :D
2015. ápr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nekem 10 perc után se jött be semmi. Csak az hogy levan kapcsolva a gps vevö.
2015. ápr. 21. 16:24
 6/8 anonim ***** válasza:

újratelepítés után is?

valamikor régen a fb messenger csinálta azt, hogy nem akarta aktiválni a helyzetküldést.

2015. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Wadmalac ***** válasza:

Kollégám is feltette Iphone 6-ra, neki is akad és szenved a GPS-vevő, nem akar felállni a rendszer.

Most már tutira átírási hiba.

Teszteltem az androidost, az teljesen jó és gyors is.

2015. ápr. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

már rájöttem mi volt a hiba, mikor elöször elinditottam megkérdezte hogy engedélyezem a helyzetem megadását vagy tiltom és én az utobbira mentem, most felraktam ujból és most engedélyeztem és egyböl müködött minden.

mondjuk az utca nevek eléggé összevissza vannak, olyan utcát is ir ami nincs is.

2015. ápr. 24. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!