Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ASUS Padfone Infinity (1-2)...

ASUS Padfone Infinity (1-2) megéri-e? Vélemények?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy tesztvideóban az egyik Padfone készüléket. Elég kreatív ez a Tabletté alakítható telefon, és ahogy láttam elég jól is működik.


A kérdésem csak az Infinity szériára vonatkozik (mivel csak ezeknek van prémium anyaghasználata)


Mennyire támogatják a NEM gyári appok ezt a telefon-tablet kombót? Mivel úgy hallottam, hogy gondot okozhat a kijelző/felbontás váltás. Illetve mennyire fut gördülékenyen a felület? (papíron elég jó hardvert kapott)


Meg honnan lehet akár az Inf. 1-et akár a 2-őt beszerezni és kb. milyen áron? Illetve a tablettel együtt adják?


Összességében milyen a padfone használata? Mennyire kényelmes?


(Olyanok véleményét várom, akik használták is már huzamosabb ideig valamelyik padfone-t. Más készülékek nem érdekelnek)



2015. ápr. 21. 16:45
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!