Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilos sim kártyával...

T-mobilos sim kártyával kapcsolatban lenne kérdésem. Hogyan tudnám régi sim kártyámat micro simre cserélni?

Figyelt kérdés
Régebbi fajta Telekomos sim kártyám van és az új telefonomba micro sim kell. Azt hallottam, hogy azt a kártyát amelyik még nagy chip mérettel rendelkezik nem vágják le micro simnek. Ilyenkor mi a teendő? Ha új kártyára cserélem az pénzbe kerül? (T-mobil, feltöltőkártyás vagyok)

2015. ápr. 21. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:

telekomnál van most egy kiskapu pont a dominosoknak.

[link]

ha kérsz 4G-s kártyát, akkor az ingyen van.

egyébként meg 4500 lenne, ha jól tudom...bár ezzel kapcsolatban már voltak régebben problémák, hogy hivatalosan ingyenesnek kellene lennie, és csak abban az esetben fizetős, ha sérülés vagy elvesztés miatt kell új kártyára cserélni...csak ezt a legtöbb alkalmazott rosszul tudja. nem tudom igaz-e, de ez a 4G-s kártyacsere legalább biztos, csak ki kell bírnod 2-3 napig, mire kihozza a futár.

2015. ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ.

És ez a 4G lefedettség ingyen lenne? Vagyis utána sincs semmi költség ?

2015. ápr. 21. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!