Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri használt iphone 5-öt...

Megéri használt iphone 5-öt venni 60 ezer ft-ért 1hó. Garanciával?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 21. 17:41
 1/8 anonim válasza:
60 ezerért egész jó áron van, de én nemhiszem hogy megvenném. Az 1 hónap garancia picit kevésnek tűnik. :)
2015. ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
így van, én is hasonlóképp gondolom, lehet, hogy az akksija se 100%-os, az meg plusz 5-7ezer Ft, és akkor máris ugyanott vagy, mint egy drágább i5-tel.
2015. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hol láttál ennyiért? iSamurai (náluk szokott lenni 1 hónap gar) vagy valamelyik más apple szerviz? Ők rendesen átnézik a telefont mielőtt eladják. Onnét nyugodtan megveheted.
2015. ápr. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én inkább újabb modellekre ruháznék be :)

az egy hónap garancia szerintem is kevés egy kicsit.

2015. ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a hasznos válaszokat!!! ritka ezen

az oldalon manapság:D

2015. ápr. 21. 21:07
 6/8 A kérdező kommentje:
még annyit kérdeznék hogy gsm boltban vett készülékkel nem járta már meg valaki? mert attól félek hogy átvernek főleg ha netről rendelem
2015. ápr. 21. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:

De igen.

Volt riport is a kékfényben, hogy megveszik a boltosok az előfizetéses telefonokat. Aztán meg pár hónap után letiltják őket. Főleg az ilyen nagyon olcsó készülékeknél van ilyen.

Az isamurainál ilyennel nem fogsz találkozni.

Viszont az i5-öt már rég nem lehet előfizura kapni, szóval ez a lehetőség valószínűleg nem áll fenn.

Viszont simán vehetsz olyan telefont amiből az előző tulaj nem lépett ki és nem tudod teljes értékűként használni, vagy egy idő után letilt az iCloud és akkor csak levélnehezéknek jó. Ez lopott telefonnál szokott előfordulni.

2015. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
60-ert nagyon jo arba van most olyan hasznaltan normalisat 70-80-ert kapsz meg.
2015. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!