Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s, vagy iPhone 6?

IPhone 5s, vagy iPhone 6?

Figyelt kérdés
Ti jelenleg melyik készüléket választanátok? Van érezhető különbség a kettő között?

2015. ápr. 21. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már döntöttem is.


Amiért én az 5s-t választottam:


1. (számomra) sokkal elegánsabb, szebb design

2. egy kézzel használható eszköz kellett (és nem vagyok egy Shrek)

3. a telefonáláson kívül leginkább zenehallgatásra (online) és navigációra használom, így a nagyobb kijelző nekem nem volt csábító (ráadásul van tabletem)

4. a kamera és a fotó funkciók szinte megegyeznek, a 6-os nem ad többet (csak a plus-ban van képstabilizátor)

5. aksi időben nem számít a plusz fél nap, nem foglalkozom ezzel, töltöm, amikor kell

6. az ios8 5s-en is hasít rendesen, emiatt nem kell gyorsabb proci (még sima 5-ösön is tökéletes, pedig az lassabb)


Mindezen érvek felett ott volt a kb. 50e Ft különbség, ami jelentős (majdnem 25%), és így sem a legolcsóbb kütyü, ami kapható. Úgy tervezem, hogy legalább 3 évig még használható marad, és max. aksit kell majd egyszer cserélnem benne. Hát meglátjuk :-)

2015. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyárra tervezem a vételt, viszont júliusban kijön az iOS 9... Vajon azzal is hasítani fog???
2015. ápr. 21. 20:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy jönne ios9 nyáron. Még a legelső fejlesztői béta sem érkezett meg.
2015. ápr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Iphone 5S. Lényegében ugyanaz, mint a 6. Csak ez szebb, és nem nagy, hanem úgy pont jó, legalábbis nekem. :D

IOS 9-et énis úgy olvastam hogy nyárra tervezik, de valami van vele, de egyébként szerintem működni fog rajta. Az új IOS is hibátlan rajta.

2015. ápr. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nos igen, utána olvastam, júliusban érkezik a béta verzió, majd szeptembertől lesz várhatóan elérhető mindenki számára az új iOS.
2015. ápr. 22. 18:16
 6/9 anonim válasza:
Iphone 5s
2015. ápr. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kérdező.. ***** válasza:
Szerintem iphone 6 mert normális a mérete nem olyan kicsi mint az 5s.
2015. ápr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En is az iPhone 6 mellett rakom le a voksom...
2015. ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Beno12456 válasza:
Szerintem is az iphone 6.Szerintem ez is nagyon szép elegáns és vékony .Nem bántam meg hogy nem iphone 5s!:)
2015. máj. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!