Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ciki ha valaki...

Szerintetek ciki ha valaki 19evesen nyomogombos nokiakkal maszkal? Volt xperia, galaxy de lefagy meghal stb. nokia parti lettem .6230,5110,3310, e51, e72,6300, altalaba valtogatom egyszer ezt egyszer azt hasznalom.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 23. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Bizonyos körökben igen, de azokkal az emberekkel nem kell foglalkozni. Ha neked elég annyi, amit egy régi Nokia tud, akkor használd azt, sokkal tovább bírja az aksija és annak is kisebb az esélye, hogy ellopják.
2015. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nem ciki.

Te döntöd el, hogy mire akarod használni, ha a célnak megfelel, akkor miért lenne az...

2015. ápr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem ciki, sőt még hipszter is.
2015. ápr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem 6300 (is)van.. mindenki megnézi...jaj de cuki...csak az a baj, hogy 2G-s, tehát nincs térerő mindenhol.

olyankor veszem eló a csúcsmobilom, de az nem érdekel senkit. tehát egyáltalán nem ciki, csak annál aki sznob.

2015. ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki, főleg az után hogy én 14 évesen egy 1100-sal mászkálok :D. És akinek nem tetszik azt ignorálni kell, ennyi.
2016. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyántalán nem ciki. Nyugodtan használd azokat. 40 éves vagyok, egy 6070 es Nokiát használok. Ha nagyon akarsz, használhatsz okos Nokiát is, azok is Nokiák, csak okosak. A Nokia az akkor is Nokia ha okos.
2017. ápr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!