Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a T-Mobile oldalán egy...

Ha a T-Mobile oldalán egy készülék mellett az áll, hogy előfizetés nélkül kapható, az azt jelenti, hogy kártyafüggetlen?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak egy telefont, de csak a T-Mobile forgalmazza a Vodafone nem, pedig én Vodás vagyok. Műszaki áruházakban sem kapható, max. netről lehet rendelni, de én már sokszor megszívtam netes rendeléssel, még egyszer nem rendelek műszaki cikket. Viszont így, hogy a T-Mobile-nál kapható, fontos lenne, hogy kártyafüggetlen legyen. De nem tudom, mit jelent az, hogy előfizetés nélkül. Mert ha csak azt, hogy önmagában meg lehet venni a telefont, ami egyébként T-Mobile-os, az úgy nekem nem jó.

Így néz ki: [link]



2015. ápr. 23. 13:47
 1/4 Tengor ***** válasza:

A T nem árul független telefonokat (maximum daul SIM-eset - ha egyáltalán árul olyant). Az előfizetés nélkül azt jelenti, hogy bemégy és megveszed a telefont, nem kell hozzá előfizetést kötni v. nem kötelező SIM-et venni.

Némi plusz pénzért függetlenítik neked hivatalosan a telefont a T-nél v. kisebb pénzért, illegálisan bármelyik GSM üzletben.

2015. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hm, ez érdekes, mert ahol én lakom, árulnak, csak nem tudom, pontosan amit én szeretnék van-e függetlenül. De azért köszi! És azt nem tudod, ha nincs független, hogy kb mennyiért függetlenítik?
2015. ápr. 23. 13:53
 3/4 Tengor ***** válasza:
Passz. Az ügyfélszolgálat biztosan megmondja.
2015. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15000 körül van a T-nél a függetlenítés. Jelen pillanatban csak a felső kategóriás telefonok között található 1-2 független.
2015. máj. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!