Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valamilyen GPS erősítő...

Van valamilyen GPS erősítő alkalmazás telefonra?

Figyelt kérdés

Külföldről rendelt telefonomon kipróbáltam többféle navigációs appot, de egyik se vált be, most van-volt ez az igo-s születésnapi app, ezt letöltöttem, de ez még a helyzetemet se tudja bemérni, nemhogy egyáltalán bárhova elnavigálni.

Volt egy másik, az megtalálta a pozíciómat, de amikor elindultam autóval, akkor meg se mozdult, a kiindulási pozícióba volt a helyzetem még órákkal később is,...


GPS be van kapcsolva, azért nem vagyok hülye.. :D


Szóval, hogy ennek mi lehet az oka? Volt, aki azt mondta, hogy az is okozhatja, hogy nem itthon vettem a telefont, hanem külföldről (Szingapúr), ...


Google playen keresgéltem GPS jel erősítő appot, de nem nagyon találtam, szóval gondoltam megkérdezem itt, hátha vannak hasonló cipőben járó emberek, akik megtalálták a megoldást..


Hasznos válaszokat előre is köszönöm! :)



2015. ápr. 24. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem Samsung G. Ace 4-em van, nekem is igo szülinapp, és tegnap mentem vele 200 km-t. Tökéletesen működött. Inkább a telóval lesz ott gond.
2015. ápr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tengor ***** válasza:
A vacak hardvereket / vacak telefont nem fogja egy alkalmazás sem megjavítani. Olcsó húsnak híg a leve, ahogy mondani szokták.
2015. ápr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem valami MTK chip-es teló? Annak régebbi verziói nem túl jól teljesítenek GPS vétel terén.
2015. ápr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
MKT-s igen, de gyakorlatilag ugyanaz mint a Samsung S4, csak nincs rajta a Samsung márkanév.. tehát hadverileg se "vacak" telefon..
2015. ápr. 24. 12:54
 5/9 Tengor ***** válasza:

Valóban ugyan az. Ezért ez a kérdés nem is létezik, mert a GPS-el sincs probléma. Jah, de van, akkor valamelyik állítás nem egészen pontos.

A klónok, csak klónok. Amit tudnak azt tudnak, amit meg épp nem, azt ne akard megjavítani, hanem fogadd el, hogy csak klón.

Mondanám, hogy garanciáztasd, de ha jól sejtem, akkor az sem fog menni.

2015. ápr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rendes gps van bene ? Mert ha nem akkor bizony csak netezès esetèn fogja tudni hol vagy.
2015. ápr. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ugyan lehet, hogy hardware, firmware, vagy vételi problémák vannak, én azért kipróbálnám a következőt.

GPS test nevű progit, ha lehet a pro változatot tedd fel. A programnak adj meg minden lokáció hozzáféréshez fűződő engedélyt, jogot. Indítsd el a progit, majd a helyi menüben válaszd ki a "Clear AGPS" sort, majd ugyan itt az "Update AGPS" menupontot. Funkciója, hogy lekéri a mobilhálós adatokat a háromszögeléshez, így már a teló tudni fogja kb. hol, és milyen műholdakat keresgéljen. Feltétele, hogy a fejlesztői menüben ne legyen kiválasztva a "mock", hamis, kamu lokáció, illetve engedélyezni kell a gsm, wifi helymeghatározást. Nekem Kínából van a "hauvííí"-m. Először vacakolt, aztán megtalálta a helyét. üdv

2015. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam ezt a GPS test nevű progit, de nem talál semmit sem.. :S


Minden be van nyomva, helyhozzáférésnél minden be van kapcsolva, ki van pipálva, helyutánzatok sincsenek engedélyezve,..

2015. ápr. 26. 13:24
 9/9 anonim válasza:
Akkor passz. Megoldás jöhet azért, ha lesz!
2015. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!