Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb Huawei vagy egy Htc telefon?

Figyelt kérdés
Htc desire 816 és Huawei mate 7 között gondolkozok, tudom hogy mate 7 többet tud, de Htc jobban tetszik.
2015. ápr. 24. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem HTC,nagyon régen használom az ő készülékeiket..
2015. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, többen mondták hogy jobb. :)
2015. ápr. 24. 14:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Huawei pedig jobb, Desire 816 egy középkategóriás készülék (még a 40 ezres Moto E-t is erősebb SoC hajtja meg), Huawei meg kb minden téren felsőkategóriába számít, egy hátrányt mondanék, azt, hogy nem Qualcomm által gyártott SoC van benne, hanem a Huawei sajátja, HiSilicon.
2015. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elso szerintem csak a gyarto altal bokte ra, hogy jobb telo, mert nem igazan van semmi, amiben jobb lenne. A kettobol egyertelmuen a Huawei a jobb.
2015. ápr. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a mate 7 többet tud, de én úgy kérdezzem külön hogy a huawei vagy a Htc mobiltelefonok a legjobb.
2015. ápr. 24. 19:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi ez a hülye kérdés? Két telefont kérdeztél, leírtuk melyik a legjobb.


Ha nem konkrét telefont írsz, akkor mégis mit kéne írnunk? Olyan nincs, hogy egy márka jobb, valamelyik modellje jobb, valamelyik rosszabb.


Felejtsük el, hogy márkákat hasonlítunk össze, típust hasonlíts össze típussal.

2015. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!