Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek a képen látható mobilok...

Ezek a képen látható mobilok milyennek számítottak régen a 90-es években?

Figyelt kérdés

[link]


Igen, tudom, ma már maximum a szemétbe valók, de arra lennék kíváncsi, amikor ezek kijöttek, milyenek voltak. Jó volt használni őket, volt-e valami komoly hibájuk stb.


2015. ápr. 24. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek 2000 utáni modellek, és nemigazán volt probléma velük.. nem voltak annyira összetettek hardverileg és szoftverileg sem, mint a mostani telefonok. Igaz akkor még a mobilnet is gyerekcipőben járt, inkább wap volt.
2015. ápr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Balról a második volt nekem az első mobilom, nagyon vacak :D A középső legalább színes képernyős, a többit csak a nyuggerek használják meg az aki tök csóró.
2015. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tibusz0211 ***** válasza:

A bal szélső kb. minden második embernek volt abban a korszakban, hatalmas siker volt.

A 2. balról már nem volt akkora hype, lassabban cseréltek az emberek telefonokat, és nem is volt sok értelme akkoriban rögtön rohanni az új modellért.

3. nekem nem volt

4. 5. komolyabb kategória volt, de sosem lettek olyan sikeresek mint a 3210-3310-3510

2015. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem balra az első,ès második is volt ès nagyon jó mobilok voltak le estek földre nem 1x szánkáztak lèpcsön 1x -2x ès semmi bajuk nem lett strapabirok voltak a mai telefonokra vigyázni kell mint a himes tojásra mert könnyen törnek ,karcolodnak .
2015. ápr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Igen, tudom, ma már maximum a szemétbe valók"


Ugyan dehogy. Csak azért, mert nem lehet rajta fészbukozni, még nem szemét. Ezt és a hatalmas képernyőt leszámítva az ilyen telefonok ezerszer működőképesebbek voltak, mint a mai tömeggyártott, valóban szemét okostelefonok. Ezek legalább kibírnak napokat egy töltéssel, és nem fagynak le, miközben valakit hívni szeretnél...

2015. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!