Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most szeretnék ki venni egy...

Most szeretnék ki venni egy Sony Xperia Z2 akinek van ilyen telefonja kérem segítsen erre a kérdésre válaszolni hogy 4K videók rögzítésekor a telefon kamera alkalmazása néha bezárja magát, valamint elképesztően forrósodik eközben a készülék?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 24. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez így van, őt. Egy idő után emiatt a ragasztás is hajlamos elengedni, és ezzel ugrik a vízállóság is.
2015. ápr. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*sőt
2015. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Most hogy olvasgattam utána kicsit már tartok tőle olyat is hallottam hogy igazából nem is vízálló a telefon vagyis lehet hogy az de meddig.
2015. ápr. 24. 21:02
 4/6 A kérdező kommentje:
most már tényleg nem tudom hogy ki e vegyem
2015. ápr. 24. 21:05
 5/6 anonim válasza:

nekem z2-m van sosem vittem vízbe, mert nem volt rá szükségem, hogy 100k-s teló beázzon. Senki nem vállal rá garanciát hogy vízálló.. bár nem is értem akkor minek van rá IP szabvány.

Egyébként nagyon jó telefon, én nagyon meg vagyok vele elégededve. 4K videót nem is nagyon próbáltam. Amúgy le is tudod játszani vmivel a 4K-t? :D

2015. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg vízálló. Gyakorlatilag meg ki tudja. Nincs két egyforma telefon, és nem tesztelik őket egyesével eladás előtt. A garancia sem érvényes a beázásra. Összesen arra jó lehet, hogy esőben ne legyen baja a telefonnak.
2015. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!