Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy iphone 5s-em, ha van...

Baloghh Bence kérdése:

Van egy iphone 5s-em, ha van valami belso hibaja akkor becsereli ujra nekem a T-mobile?

Figyelt kérdés

Van egy iphone 5s-em es mikor lapozok egyik oldalrol a masikra akkor van hogy akad.. A kepernyoje 1-2 naponta van hogy nem erzekel semmit par percig. A home gomb sokszor fel se ismeri az ujjlenyomatomat😒 amikor telefonalok a hangszoro berecseg egy kicsit, meg ilyen kis apro problemak amik nem mindig jonnek elo.

Szoval megvannak a problemak viszont nem folyamatos hanem 1-2 naponta jonnek elo, ha beviszem t-mobile-hoz akkor becserelik nekem egy ujra?😊 elore is koszi a valaszokat!😊



2015. ápr. 25. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

sanszos, hogy a telekom még rápróbálkozik egy átvizsgálással, restore-t fognak ajánlani esetleg, de ha rámondod, hogy már az is volt, akkor talán kicserélik.


egyébként ujjlenyomatolvasó ilyen lett, elég sok embernél olvastam, hogy iOS 8.3-mal így viselkedik...az enyém viszonylag jó, 10ből 9x elfogadja, viszont az ujj hozzáadása az nagyon szar...pedig régen nem volt ilyen.

2015. ápr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ertem! Szoval kicsit ra kell jatszani a dolgokra 😀 remelem kicserelik mert en nem ezt vartam ettol. A telefontol 😒
2015. ápr. 25. 21:50
 3/4 anonim válasza:
bojlert adok érte
2015. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
06705558932
2015. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!