Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s5 telefonról...

Samsung galaxy s5 telefonról eltűnt a telefon memóriájából több száz kép, hogy lehet őket visszahozni?

Figyelt kérdés

Véletlenül (és nem tudom hogyan) de újra raktam a telefont,a legújabb android verzió felrakása során. Így a telefon memóriájából az ég világon minden eltűnt. A képeket mindenképp szeretném visszahozni...van rá valami mód?

(A Diskdigger alkalmazást próbáltam,de mivel nincs rootolva a telefonom így nem lehet használni)



2015. ápr. 26. 11:00
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Ne nagyon végezz adatmódosítást (új fájlok, átírás stb.,) Könnyen veszhetnek el a maradványai.


Van egy nagyon jó alkalmazás, én is használtam:

Wondershare - Dr. Fone:


[link]


Ezzel a verzióval, (trial) csak ellenőrizni tudod, hogy egyáltalán meg van-e.

Nekem van fizetett verzióm, írj privátot és esetleg át tudnom nyújtani ideiglenesen a fiókot neked.

2015. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!