Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobil tok a legjobb?

Melyik mobil tok a legjobb?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy iphone 6-ot és mivel egy elég drága telefonról beszélünk és nem bízom magamban szeretnék rá venni egy tokot ami megvédi attól ha leejteném. 10 ezer forintért is néztem tokokat, a Bumper elég jónak bizonyultak és olyat szeretnék amiben azért nem olyan kényelmetlen és nagy a telefon a kezemben. Jobb az aluminium a szilikon tokoknál? vagy ti milyet ajánlanátok ?:) előre is köszönöm a válaszokat és esetleg ha valaki tud jó kijelzővédő fóliát is mondhatna :)

2015. ápr. 26. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
régen nekem is volt tok a telefonon, de már csak edzett üveget veszek rá, a kijelzőt megvédi a töréstől, a hátlapra meg rakok fóliát a karcok ellen, toktól csak ormótlan lesz, szerintem a kényelem a fontos
2015. ápr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Egy ilyenbe rakod és nem érhet baleset:

[link]

2015. ápr. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tényleg nem törik be attól könnyen?
2015. ápr. 26. 16:46
 4/5 padam1 ***** válasza:
100%

Az edzett üveg tényleg egy remek találmány! És nem sokkal drágább, mint a kijelzővédő fólia, hiszen már 4 ezer Ft-ért biztonságban tudhatod a kijelződ. Az iPhone 6-osodhoz itt találsz is belőle: [link]


A tokokkal kapcsolatban pedig a lényeg, hogy kellőképpen ütésállót és masszív darabot válassz. Aluból és szilikonból is lehet megbízhatókat találni. Az én egyik kedvencem a Ballistic, ami az egyik legerősebb és legmegbízhatóbb iPhone tok hírében áll. Megerősített sarkakkal és emelt peremmel védi a kijelzőt, ütéscsillapító gumis anyaga van, és van belőle csepp- és vízálló is. Nézegesd meg őket:

[link]

2015. ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2015. ápr. 30. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!