Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Debrecenben milyen mobil...

Gery92 kérdése:

Debrecenben milyen mobil szolgaltotot valaszak?

Figyelt kérdés
Melyik a lejobb es legolcsobb? Internetezesre nem hasznalnam csak sms kuldesre es beszelgetesre.

2015. ápr. 26. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:

,,Internetezesre nem hasznalnam csak sms kuldesre es beszelgetesre.''

Akkor Vodafone. Nekem is Vodás a telom és ingyen sms, hívások vannak.

De ajánlom a helyesírást tanulását. :)

2015. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"De ajánlom a helyesírást tanulását. :)"


Ezt te is fogadd meg, azt javaslom. Ezen kívül sokra megy a vodafon-al, ha az ismerősei többsége más szolgáltatónál van... A kérdező meg nyugodtan nézzen utána a tarifáknak, nem fog fájni.

2015. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Es feltoltos vagy havidijas
2015. ápr. 27. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:
De imádom az ilyen életképteleneket... Szerinted ki ismeri a szokásaidat? Te, vagy mi? Idióta.
2015. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sokat nem beszelek telefonon, inkabb sms-t irok de azt se sokat. Inkabb neten szoktam beszelgetni. Nekem a vodafont es a t-mobile-t ajanlotak. Melyik a jobb amelyik havonta 3000 ezer forintnal nem dragabb havonta. kb 100-150 perc havonta eleg lenne. Melyik szolgaltatonal van ilyen a ketto kozul?
2015. ápr. 27. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Parancsolj.

2015. ápr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!