Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomat leejtettem es...

A telefonomat leejtettem es betort a kepernyoje mit lehet csinani?

Figyelt kérdés
LG G2 om van tegnap leejtetem es a keprnyo oldala felrepedt es a repedeseknel nem mukodik a touch mit lehet tenni?ha veszek 1 uj kepernyot az megoldana a problemet tehat a gombok mep mukodnene?Es kb ez menyibe fajna es sok ido amig megcsinaljak mert ha apam meglatne nagyon merges lenne koszonom elore is a valaszokat

2015. ápr. 26. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

25-30 ezer kb.

garancia ?

2015. ápr. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tengor ***** válasza:

20-30 v. akár több is lehet a javítás. Otthon nem fogod tudni megcsinálni.

A csere ügyes kezű szakinak 1 óra max, viszont hogy mennyi idő alatt jut alkatrészhez azt nem lehet megjósolni.

2015. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
garanciaban van meg de nem hinnem hogy az ebben az esetben sokat segitene megmondjak hogy az en balf***sagom miat tortent :( a netten lattam kepernyoket es ha megrendelem es elviszem a szervizbe megcsinaljak ott helyben?
2015. ápr. 26. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!