Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Viber-nél nincs valamilyen...

Marmade kérdése:

A Viber-nél nincs valamilyen beállítás, ahol a bejövő üzenetek értesítését kilehet kapcsolni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Tesóm(12 éves) mikor bekapcsolja a wifit kb fél órán keresztül lehet hallani hogy özönlenek az üzenetek. Nincs a tesóméknál wifi, ezért hétvégén nem tud ránézni, csak nálam. Valamint melyik a jobb? telefonálni rajta, vagy üzeneteket küldözgetni? mivel ingyenes mindkettő

2015. ápr. 27. 07:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Kikapcsolni sztem nem lehet, maximum annyit tudsz tenni, hogy addig lenémítod a telefont, és akkor nem zavar a sok pittyegés. Szerintem nagyon jól lehet rajta telefonálni és üzenetet küldeni is, én mindkettőre rendszeresen használom.
2015. ápr. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen így már jobb, hogy le lett némítva és a rezgés is ki lett kapcsolva.
2015. ápr. 28. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!