Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélhetőleg meddig lesznek még...

Vélhetőleg meddig lesznek még klasszikus nyomógombos telefonok?

Figyelt kérdés
Nem szeretem az érintőset, bár ha nagyon muszáj tudom használni.

2015. ápr. 28. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
2025 április 4-ig fogják őket gyártani.
2015. ápr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A hagyományos megjelenésűeknek minimum még harminc évet tippelek, a 40-50 évesek és afölött már nem nagyon fognak szerintem átállni, így továbbra is piaca. Azon túl viszont talán a linken láthatóhoz hasonlóak továbbra is lesznek, már csak a kisgyerekeknek szánva is. Más márkának, egy kicsit drágábban már van mp3 lejátszós modelje is. [link]
2015. ápr. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
50 Év akkor megnyugodtam kösz :)
2015. ápr. 29. 18:28
 4/7 anonim ***** válasza:

" a 40-50 évesek és afölött már nem nagyon fognak "


EZt meg honnan veszed? SZinte az összes 50 feletti ismerősömnek okostelefonja van.

2015. máj. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elismerem, a 40-50 lehet nem vot jó korcsoport, inkább 50-60. Személyes tapasztalatok alapján vontam le ezt. Nagyon elvétve láttam eddig pár időst okostelefonnal a metrón, de nehezen kezelték. Céges telefonként pedig apámnak van most egy alsóbb kategóriás Galaxyja, és neki se megy a kezelése. Míg a gépen sok dolgot csinál, addig mobilon csak telefonál és emailt nézeget, de nem fedezi fel magának a telefont.
2015. máj. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
30 alatti vagyok, és nyomógombos telefonom van. A telefont csak telefonálásra használom. Ha utazom, akkor könyvet olvasok és nem netezek. Ha pedig neteznem kell, van számítógépem.
2015. aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem ütésálló klassziksam van.

mindenre jó amire kell.

Emellett pedig ott az Ipad mini 2.

2015. aug. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!