Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a memóriakártyáról (link)?

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 29. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Harmadáron árulják ingyen szállítva?
2015. ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ/kérdést. Igen elvileg ingyenes a szállítás.

Magáról a memóriakártyáról tudnál írni valamit? Megéri megvásárolni?

2015. ápr. 29. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez a budget kategória, valahol a totál noname és a közepes között. Azt azért érdemes tudni, hogy ha meg is érkezik (ugye a Kínában feladott áruknál az Ebayen ez nem mindig garantált), akkor sem tudod érvényesíteni a garanciát ha valami baja van, de nekem ez az ár gyanús. Akkor már inkább ez:

[link]

2015. ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

most szenvedek egy ilyen vétellel én is (64 giga). Állítólag ki lehet cselezni a kis kártyákat, hogy többnek mutassák a területet, mint ami.

Kínából ingyenes a szállítás, ezen nem kell meglepődni)

2015. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. De ez nem egy eredeti SanDisk memóriakártya? Ha jól tudom ez a legjobb márka a memóriakártya gyártók között.

Van rajta 14 napos pénzvisszafizetési garancia, és élettartam garancia is. Sajnos már 2 napja megrendeltem a terméket. Mit tegyek? Küldjem vissza ha megérkezik? Sokba kerül visszaküldeni?

2015. ápr. 29. 22:03
 6/6 adamperlaki ***** válasza:
Nem eredeti a kártya. Teljesen más még a kinézete is az eredetinek.
2015. máj. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!