Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még iPhone 5S venni?

Megéri még iPhone 5S venni?

Figyelt kérdés
szerintetek megéri még iPhone 5S-t venni, úgy hogy lassan 2 éves lesz, megéri még berúházni rá így 2015ben?

2015. ápr. 29. 14:14
 1/9 anonim válasza:
42%
Felesleges. Egy év múlva már "ciki" lesz.:) Sajnos túl gyakran dobják ki az új telefonokat a piacra és a legtöbb ember szerint (persze vannak kivételek) minél újabb annál "menőbb". Am szerintem nem éri meg. Nekem volt és az első koccanásánál betört a képernyője sajnos.:/
2015. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Régóta használom, de még mindig nem érzem úgy, hogy cserélni kellene.


Egyébként én is sokszor ejtettem le, tok nélkül is, és nálam semmi baja se lett (persze attól még elhiszem, hogy az #1-nek betört, csak nagyon szerencsétlenül kellett esnie)

2015. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a választ.

Ha valaki nem tud vigyázni a telefonjára, akkor már egyből rossz, vagymi? (Ha a kacsa nem tud úszni akkor a víz a hülye? )

2015. ápr. 29. 18:35
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

így van, én is ezt akartam írni, hogy azért szar, mert béna vagy és összetörted? :D


szerintem is egyik legjobb ár/érték arányú telefon, csak tudni kell, ez mit takar.

sokan azt gondolják, hogy hogy lenne már jó ár/érték arányú, hát olyan gyenge hardver van benne, oszt milyen drága már...

hát nem, én 100ezerért vettem nemrég egy 32 gigásat, itt-ott van egy minimális karc a keretén, ezen kívül kifogástalan. 2 évig még simán fogom használni, utána röhögve eladom 75-80ért...:D

2015. ápr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szabolcs111999 válasza:
36%

Ha mindenféle képen Apple terméket szeretnél venni és Iphone 5S-t,akkor szerintem várj a vásárlással,mert most fog kb. Szeptemberben kijönni az Iphone 6S,és az Iphone telefonoknak sokkal lejjebb fog menni az ára.

Most nem érdemes venni ilyen 85-120ezer Forintokért.

2015. ápr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Kedves 3-as. Mekkora egy szemét ember vagy te.:) Én csak annyit leírtam h szerintem nem jó mivel én ahogyan elsőnek leejtettem eltört. Azért mert leírtam a véleményemet már nyomi vagyok. Hát oké.. Lehet másnak jó de nekem nem megfelelő. Belsőleg minden rendben vele imádom de azért az nem normális h leejtem a VASTAG szőnyegre és három felé törik.-.- Lehet én ejtettem el rosszul mert az oldalára esett de attól függetlenül mert leírtam a véleményemet még ne találj már ki rólam ilyeneket.. komolyan elnevettem magam mikor megláttam h mit írtál.:'D Az rendben van h csúcskészülék de nekem túl törékeny.

Am azóta is megvan csak már javított kijelzővel. Eddig nem ejtettem el és jól bírja.

2015. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
SZERINTEM megéri mert még az iphone 4s-t is nagyon veszik (az ismerőseim körében) nekem iPhone 5s van és még mindig nagyon jó meg ha nem akarsz olyan nagyon akkor érdemes megvenned. Ezek a telefonok általában tarják az árukat nézd meg pl a 4s-t még mindig 90 körül van újonnan.
2015. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Már hogyne érné meg? Ez nem fog elavulni olyan "hamar" mint a 4S vagy 5 ( pedig az 5 is simán vállalható még ), köszönhetően a 64bites rendszernek, ez már más kategória. Itt a 6-tal már nem tudtak akkorát "ugrani" a lépcsőn, mint az 5/5S-nél volt. Fennakadásokkal nem fogsz találkozni abban biztos lehetsz. Ez nem egy "droid" ami 3 havonta dobja ki a "csúcsmodelleket". Az Apple figyel a termékeire, nem hanyagolja el úgy mint pl: Samsung, aki egy évig ad ki frissítést 1 készülékre, aztán astalavista. Ezeket tényleg nem elfogultságból mondom, mert nekem már volt minden csúcsmodellem, S5 prime, Nexus 5, Vibe z2 Pro, Iphone 5, Iphone 5S, most Iphone 6 van, de van a családban 5S-ből is 2, és az összehasonlításom alapján jelenleg nincs különbség a rendszer sebességben.
2015. máj. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
49%
szerintem nem, a 3. óta elég selejtesek, arról nem beszélve, hogy majdnem ugyanazt tudja, mint egy telefon.
2015. máj. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!