Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek mi a véleménye az...

Kinek mi a véleménye az Iphone-okról?

Figyelt kérdés
Felajánlottak nekem egy Iphone-t cserébe egy LG-re. Ajánlatos cserélnek vagy inkább maradjak az LG-nél?

2015. ápr. 29. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen LG-t milyen iPhonera?
2015. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ne hogy megmond hogy milyen iphone és milyen LG.
2015. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6%
Iphone szoftveresen jobb, ios stabilabb mint az android. Viszont hardveresen nagyon le vannak maradva a csúcskategóriás Samsungokhoz. Milyen LG és Iphone ?
2015. ápr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Attól függ h milyen a két telefon, az iphone és az lg egy elég tág kört ölel fel.

iphone:már írták előttem de azért leírom én is h stabilabb és időtállóbb valamint talán egy kicsit könnyebb használni

lg:sokkal személyreszabhatóbb és ha munkára használod akk szerintem az android jobb választás a több funkció miatt és h képes más eszközökkel is kommunikálni míg az iphone csak iphone-al. De androidnál nagyon kell figyelni h mit töltesz le mert ahogy én tapasztaltam elég könnyen megy rá a vírus

De amíg nem adod meg a két készülék fajtáját addig nem lehet eldönteni

2015. ápr. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!