Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találtam egy samsung galaxy...

Valaki126 kérdése:

Találtam egy samsung galaxy s4 telefont. Nem volt benne akumlátor se sim kártya. Be tudják mérni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 29. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Így nem. Üzembehelyezed és igen.
2015. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Be! Ne használd! Lehet, hogy lopott, és eldobták! Hogy magyarázod meg, hogy nem te loptad? Akkor tudják bemérni, ha beteszel egy SIM kártyát.
2015. ápr. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már sim nélkül is be lehet mérni ha be van kapcsolva...Ha jótevő akarsz lenni elviszed a rendőrségre hogy találtad,vagy gonosz leszel és szétkapod akkor már senkié ne legyen :D
2015. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosítok: ha hülye vagy, akkor viszed be a rendőrségre. Nem túl magas, de mégis van esélye, hogy bűncselekménynél használták a készüléket, a sündőrség meg örül minden baleknak, aki magától sétál be. Ha nem akarod használatba venni (de hát akkor minek írtad volna ezt a kérdést, nem igaz?) akkor hagyd a francba. Én ezt tenném.
2015. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!