Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segitség iphone 5 IMEI kód?

Segitség iphone 5 IMEI kód?

Figyelt kérdés

valaki le tudná nekem ezt a számot csekkolni ? nincs még nálam a készülék csak biztos akarok lenni hogy eredeti e a készülék és nem vernek át csak sajnos nem értek még ezekhez a dolgokhoz

01 373300 093094 2


2015. ápr. 29. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg eredeti.
2015. ápr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi !!!!
2015. ápr. 29. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:

így van, de mindenképp személyesen vedd meg.

egy IMEI számot bárki megszerez nagyon könnyen, ugyanúgy, ahogy te, megkérdezik.

2015. ápr. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

fényképen küldte a telefonnal együtt, és személyes lesz köszönöm!

Véletlenül azt nem tudjátok hogy ha most van uge egy rendes simkártyám és ebe a teloba nano kell akkor vennem kell a vodafonnál ? viszont ott meg előfizus vagyok és a telefont is 1 ft ért kaptam azt tudni fogják hogy még nm járt le stb ott kell kérnem vagy hasznáélt telos is meg csinálja h nano sim legyen ?

2015. ápr. 29. 19:18
 5/7 A kérdező kommentje:
na gyorsan írtam .. tele van helyes írási hibával bocsi
2015. ápr. 29. 19:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Beviszed a szolgáltatóhoz és megcsinálják neked várhatóan ingyen a sim kártyát.
2015. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez jó hír köszönöm :)
2015. ápr. 29. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!