Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy mobiltelef...

Szeretnék venni egy mobiltelefont de nem tudom hogy milyet vegyek én egy olyat szeretnék. Ami kinézetre is szép és jó és teljesitménye is Erre milyet vegyek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Elsősorban azon múlik, hogy mennyit akarsz költeni rá rá. Ha ezt tudod, akkor állíts be mondjuk a kerethez képest -10e és +5e határt egy árösszehasonlítós oldalon (árukereső, árgép, olcsóbbat.hu stb.) és hasonlítsd össze a találatokat, aztán vedd meg, amelyik szimpatikus.
2015. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
50 ezer ft áldok rá de nem tudok dönteni hogy melyiket vegyem meg egy ritkaságot szeretnék
2015. máj. 3. 19:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Ritkaságot vagy különleges telefont nem kapsz ennyiért (hacsak nem valami vintage tárcsázós, vezetékes modellt akarsz). Ebben a kategóriában már teljesen jól használható, középkategóriás dolgokat kapsz, én tavaly egy Philipset vettem, most pl. az LG-nek vannak elég jó telefonjai kb. ennyiért. De ha kalandvágyóbb vagy, rendelhetsz Európában kevésbé ismert, kínai gyártóktól is, úgy valószínűleg nagyobb teljesítményű készüléket kapsz, cserébe viszont a garanciális ügyintézés problémás lehet.
2015. máj. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
LG melyik modellek amik jók és szépek ?
2015. máj. 3. 19:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Keress rá és döntsd el, hogy neked tetszenek-e. Ezért írtam az első választ, azzal jársz a legjobban, ha azt megfogadod és nem azt várod, hogy valaki kitalálja, hogy te mit akarsz.
2015. máj. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2015. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van 2 Nokia 5510-em eladó!

Ez lehet számodra a legjobb választás!

Igaz láncfűrész nincs benne!

2015. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mennyiért adod? Stihl fűrész is jó
2015. máj. 3. 20:36
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezek az archos mobilok jól néznek ki de az operácios rendszerük sza×÷±€r
2015. máj. 3. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!